Biuletyn Informacji Publicznej
Powiat Łódzki Wschodni

Wyszukiwarka

Odnośniki

Banery

  • Dzienniki Urzędowe
  • obywatel

Kalendarium

«wrzesień 2020»
PnWtŚrCzwPtSobNd
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń w wybranym okresie

Przejdź do: www.lodzkiwschodni.pl

Treść strony

Rada Powiatu Łódzkiego Wschodniego
VI kadencja
2018 - 2023


Prezydium Rady Powiatu Łódzkiego Wschodniego
Przewodniczący Sokołowski Sławomir Marek KW Stowarzyszenie „Razem Dla Gminy” (gm. Koluszki)
Wiceprzewodniczący Biała Agnieszka Regina KW Stowarzyszenie „Razem Dla Gminy” (gm. Andrespol i Nowosolna)
Wiceprzewodniczący Walas Tadeusz Stanisław KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska (gm. Tuszyn)

Radni Powiatu Łódzkiego Wschodniego wybrani na VI kadencję
1.
Biała Agnieszka Regina
KW Stowarzyszenie „Razem Dla Gminy”
(gm. Andrespol i Nowosolna)
2.
Ciesielska Elżbieta Zofia
KWW Wspólny Powiat
(gm. Andrespol i Nowosolna)
3.
Gładysz Ewa Małgorzata
Komitet Wyborczy PSL
(gm. Brójce i Rzgów)
4.
Golus Sylwester
KW Prawo i Sprawiedliwość
(gm. Tuszyn)
5.
Jaśkiewicz Mateusz Sylwester
KW Stowarzyszenie „Razem Dla Gminy”
(gm. Koluszki)
6.
Karwowski Mateusz
KW Stowarzyszenie „Razem Dla Gminy”
(gm. Koluszki)
7.
Kotynia Mariusz
KW Prawo i Sprawiedliwość
(gm. Koluszki)
8.
Migdalski Tomasz Eugeniusz
KW Prawo i Sprawiedliwość
(gm. Andrespol i Nowosolna)
9.
Opala Andrzej Antoni
KKW SLD Lewica Razem
(gm. Koluszki)
10.
Pomorski Paweł Jakub
KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
(gm. Andrespol i Nowosolna)
11.
Skorupski Bogumił Tadeusz
KW Prawo i Sprawiedliwość
(gm. Tuszyn)
12.
Sobieszek Jarosław Grzegorz
KW Prawo i Sprawiedliwość
(gm. Koluszki)
13.
Sokołowski Sławomir Marek
KW Stowarzyszenie „Razem Dla Gminy”
(gm. Koluszki)
14.
Sójka Mirosław Sławomir
KW Prawo i Sprawiedliwość
(gm. Brójce i Rzgów)
15.
Sójka Zofia
KKW SLD Lewica Razem
(gm. Andrespol i Nowosolna)
16.
Stasiak Marta Katarzyna
KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
(gm. Brójce i Rzgów)
17.
Walas Tadeusz Stanisław
KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
(gm. Tuszyn)
18.
Waprzko Edyta Beata
KW Prawo i Sprawiedliwość
(gm. Brójce i Rzgów)
19.
Zaborowska-Gorzkiewicz Klaudia Czesława
Komitet Wyborczy PSL
(gm. Brójce i Rzgów)

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 5050
Ostatnia aktualizacja obecnej strony: 2019-01-22 10:30